آموزش وردپرس

اختصاصی سینما۳۵/ سانس‌های فوق‌العاده آخرشب فیلم‌های جشنواره به قوت خود باقی است/ برقراری سانس‌های ویژه صبح در تمام سینماها

اختصاصی-سینما۳۵: مدیر امور سینماهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه طرح اکران فوق‌العاده صبح‌گاهی در جشنواره فیلم فجر در تمام سالن‌های حاضر در جشنواره برگزار می‌شود گفت: این کار برای سرویس ده بهتر به مردم انجام می‌شود، این به معنا و مفهوی نیست که سانس‌های فوق‌العاده شب را لغو کنیم.

محمدرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینما۳۵، درباره اضافه شدن سانس فوق العاده صبح گاهی به برنامه ریزی نمایش فیلم های جشنواره بیان داشت: در پی مذاکره با شورای عالی تهیه کنندگان و جهت سرویس دهی بیشتر به مردم و مخاطبان سینما برای «اکران صبح گاهی» فیلم های پر مخاطب جشنواره به تفاهم رسیده‌ایم.

وی درپاسخ به این سوال که درنظر گرفتن سانس فوق العاده برای صبح به منزله لغو سانس های فوق العده آخر شب است؟ گفت: خیر. این کار برای سرویس ده بهتر به مردم انجام می شود این به معنا و مفهوی نیست که سانس های شب را لغو کنیم.

فرجی ادامه داد: احتمال دارد استقبال مضاعف از یک فیلم به وجود بیاید و نیاز به دو سانس فوق العاده داشته باشیم، به خصوص در سینماهای تک سالن طبیعی است که بیش از یک سانس نمی توانیم نمایش فوق العاده بگذاریم. در این صورت بر اساس میزان استقبال مخاطبان بلیت های سانس دوم فوق العاده را برای صبح روز بعد می فروشیم.

مدیر سینماهای جشنواره فیلم فجر درباره اینکه این سانس های فوق العاده صبح تنها در پردیس های سینمایی برقرار می شود؟ توضیح داد: این طرح بسته به استقبال مخاطبان در تمام سینماهای جشنواره فیلم فجر در تهران چه پردیس و چه تک سالن برقرار خواهد شد.

گفتگو: آرین نغزگو

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code