آموزش وردپرس

اختصاصی سینما۳۵/ مرضیه محبوب: نمی‌دانم چطور به کلاه قرمزی بگویم

سینما۳۵: طراح و سازنده مجموعه عروسک‌های «کلاه قرمزی»با اشاره به دوستی قدیمی با دنیا فنی زاده گفت: مشکل دردناک برایم این است که چطور این موضوع را به کلاه قرمزی بگویم.

مرضیه محبوب در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سینما۳۵، با صدایی بغض آلود درباره همکاری و خاطرات مشترک خود با دنیا فنی زاده بیان داشت: صحبت کردن در این شرایط برایم خیلی مشکل است. من نزدیک به سی سال است که با او کار میکنم. او ده سال با این بیماری دست و پنجه نرم کرد.

وی ادامه داد: دو سال آخر، بیماری او سخت تر شده بود اما تمام روزها حتی پس از شیمی درمانی، با همان حال سرکار می آمد و با عشق کلاه قرمزی را بازی می‌داد. روزهای خیلی سختی را در کنار هم بودیم، فکر می کردم بعد از انجام مراحل درمانی حال او خوب می شود و این ماجرا به خوشی تمام خواهد شد.

عروسک گردان «پسرخاله» با اشاره به اینکه در کنار دنیا فنی زاده احساس آرامش می کردم توضیح داد: او همه جوره با تمام دردهایش و حتی زمانی که دیگر دست راستش توان نداشت، با دست چپ و با عشق کلاه قرمزی را بازی داد. من لحظه لحظه های حال بدش را کنارش بودم و همیشه امیدوار بودم بتواند این بیماری را از سر بگذراند.

وی در خاتمه افزود: مشکل دردناک برایم این است که چطور این موضوع را به کلاه قرمزی بگویم. من بیشتر وقت‌ها با کلاه قرمزی تنها هستم و نمیدانم چطور به او بگویم.

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی، صبح امروز پس از ۱۰ سال مبارزه با بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code