آموزش وردپرس

اختصاصی سینما۳۵/ مسعودنجفی: مشکل فروش اینترنتی بلیت‌ جشنواره فیلم فجر رفع شد/ احتمال تمدید زمان فروش اینترنتی

اختصاصی- سینما۳۵: مدیر روابط عمومی سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر از حل مشکل سایت فروش بلیت جشنواره فیلم فجر از ظهر امروز خبر داد و گفت: به درخواست‌های خرید علاقمندان بلیت جشنواره در قالب دسته‌های ۱۰۰ کاربره پاسخ داده می‌شود.

مسعود نجفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینما۳۵ درباره حل مشکل خرید بلیت‌های سینماهای مردمی جشنواره که از روز گذشته ایجاد شده است (اینجا را بخوانید) بیان داشت: در حال حاضر مشکل سامانه حل شده است، مشکل به دلیل حجم زیاد استقبال از خرید بیلت های جشنواره روی داد، اما هم اکنون افرادی که اطلاعاتشان را در سایت فروش اینترنتی بلیت های جشنواره وارد کرده اند در قالب دسته‌های ۱۰۰ کاربره امکان خرید بلیت را دارند.

وی درباره چگونگی دسته بندی درخواست‌ها و درنظر گرفتن اولویت هردسته توضیح داد: اولویت براساس زمان ثبت نام و ورود اطلاعات در نظر گرفته می‌شود و به ترتیب اجازه خرید بلیت را خواهند داشت.

مدیر روابط عمومی سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر در خصوص تمدید مدت زمان بلیت فروشی افزود: احتمال تمدید وجود دارد که البته بستگی به چگونگی روند فروش بلیت در زمان از پیش تعیین شده دارد.

وی همچنین در پاسخ به این سوأل که آیا روز گذشته با وجود مشکلات موجود در سامانه فروش بلیت، کسی قادر به خرید بلیت‌های جشنواره شده است؟ گفت: بله، دیروز تعداد بسیار محدودی بلیت فروخته شده و این روند خیلی کند پیش رفته اما این فروش‌ها قطعی است، البته امسال با اضافه شدن سهمیه بلیت‌های غیر قابل فروش و فروش ارگانی به فروش بلیت‌های سینماهای مردمی، ظرفیت فروش بلیت به عموم مخاطبان و علاقمندان سینمای ایران و جشنواره فیلم فجر از طریق فروش اینترنتی و گیشه افزایش پیدا کرده است.

به گزارش سینما۳۵، فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر که قرار بود از صبح روز گذشته (جمعه) در سایت سینوگرام (cinogram.com) آغاز شود، به دلایل فنی این سایت با مشکل مواجه شده بود.

گفتگو: آرین نغزگو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code