آموزش وردپرس

ادامه جریان‌های سریالی که هنوز ساخته نشده؛ از انصراف سیامک انصاری تا توقف فنی «نهنگ عنبر۲»

سینما۳۵: انتخاب بازیگر سریال «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم که قرار است در نوروز ۹۶ از سیما پخش شود، در حالی آغاز شده که پس از خبر انصراف سیامک انصاری، حالا سامان مقدم کارگردان این سریال، مراحل فنی پایانی «نهنگ عنبر ۲» که تازه ترین ساخته سینمایی اش است را به تعویق انداخته و احتمالا این فیلم به جشنواره فجر نمی رسد.

به گزارش سینما۳۵، پس از اینکه روابط عمومی پروژه «خانه ما» خبر پیوستن سیامک انصاری به این سریال را منتشر کرد این بازیگر که این روزها درگیر بازی در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری است با پیامی که در اختیار رسانه ها قرار داد اعلام کرد که در حال حاضر فقط در این فیلم سینمایی حضور دارد و در سریال «خانه ما» بازی نمی کند. روابط عمومی این سریال نیز با اعلام اینکه هنوز قراردادی با سیامک انصاری برای بازی در این سریال امضا نشده گفته های این بازیگر را تأیید کرد. 

اما حواشی ساخت سریال «خانه ما» به اینجا ختم نشد، روز گذشته توسط یکی از رسانه های الکترونیکی خبر رسید که به دلیل حضور مداوم سامان مقدم در سریال «خانه ما» و عدم نظارت اش بر کارهای فنی فیلم «نهنگ عنبر۲» این کارگردان تصمیم گرفته که تا پایان فیلمبرداری «خانه ما» مراحل فنی «نهنگ عنبر۲» را متوقف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code