آموزش وردپرس

اظهار نظر بازیگر فیلم «شَنل» درباره لباس رسمی در جشنواره فجر/ پوشش رسمی فقط کراوات زدن نیست

بازیگر و مجری تلویزیون که امسال با بازی در فیلم «شنل» که در بخش چشم انداز جشنواره نمایش داده می شود، حضور دارد به صحبت های دبیر جشنواره درباره پوشش رسمی هنرمندان در جشنواره واکنش نشان داد.

به گزارش سینما۳۵ به نقل از میزان، مسعود فروتن گفت: درخصوص پیشنهاد دبیر جشنواره مبنی بر پوشش رسمی برای هنرمندان حاضر در جشنواره فیلم فجر گفت:  به نظر من توصیه دبیرجشنواره در مورد داشتن پوششی رسمی و متناسب با جشنواره فیلم فجر اتفاق بسیار خوبی است.

وی در همین راستا ادامه داد: من خودم همواره این شرایط را مراعات می کنم. وقتی شما در مکانی رسمی حاضر می شوید باید لباس رسمی و مناسب بپوشید. اینکه فردی برنده جشنواره می شود و با کتانی و لباس نامناسب برای دریافت جایزه روی سن می رود اتفاق زیبایی نیست.

مجری برنامه یادگاری تصریح کرد: از نظر من لباس رسمی پوشیدن فقط کراوات زدن نیست. شما وقتی به یک میهمانی دعوت می شوید با لباس مناسب و کت و شلوار می روید. خب اینجا یعنی جشنواره فیلم فجر مهمانی بزرگ سینمای ایران است و باید در این محافل لباس رسمی پوشید و از نظر من پیشنهاد دبیر جشنواره پیشنهاد بسیار خوبی است.

مسعود فروتن هنرمندان را الگوی جوانان دانست و خاطرنشان کرد: هنرمندان خواسته یا ناخواسته الگوی جوانان هستند و باید در چنین مراسمی با پوششی مناسب ظاهر شوند تا این رسم رسمی و الگو شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code