آموزش وردپرس

با پایان مهلت ثبت آثار/ ۴۱ هزار اثر از ۱۱ هزار متقاضی به جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت رسید

مهلت ارسال آثار به هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت اول اسفندماه به پایان رسید و ۱۱۰۱۰ متقاضی موفق به ثبت نام در این رویداد فرهنگی شدند.
به گزارش سینما۳۵ به نقل از روابط عمومی هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، با پایان مهلت ثبت نام برای حضور در این جشنواره ۴۱۴۰۰ اثر در سامانه جشنواره این رویداد فرهنگی ثبت شد. با توجه به فراخوان هشتمین جشنواره در این دوره دانشجویان سراسر کشور با موضوع سلامت و همچنین کارکنان، اساتید و جامعه پزشکی می توانستند در این جشنواره شرکت کنند.
۷۸۹۸ دانشجوی علوم پزشکی، ۲۷۷ نفر دانشجویان وزارت علوم، ۱۲۲ نفر از دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۵۵ نفر از اساتید و ۲۵۵۸ نفر از کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موفق به ثبت اثر در بزرگترین رویداد فرهنگی مؤسسات آموزش عالی کشور شدند. همچنین در میان آثار رسیده در بخش هنرهای تجسمی رشته عکس با ثبت بیش از ۱۹ هزار اثر رکورددار بوده و در بخش ادبی نیز شعر کلاسیک با ثبت بیش از ۲۶۰۰ اثر پیشتاز این بخش بوده است. در بخش تئاتر نیز شاهد حضور بیش از ۱۵۰ اثر با موضوع آزاد و سلامت در این دوره از جشنواره خواهیم بود. در بخش فیلم نیز، فیلم کوتاه با ۳۵۰ اثر رسیده بیشترین سهم آثار این بخش را به خود اختصاص داده است. در بخش موسیقی نیز خوانندگی پاپ با ۱۰۰ اثر رسیده
مرحله اولیه انتخاب آثار جشنواره هشتم از هفته اول اسفند آغاز و تا ۲۰ اسفندماه نتایج اولیه آن اعلام خواهد شد. دبیرخانه دائم جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در تهران، میدان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از چهارراه طالقانی، ‌نبش کوچه گیلان، پلاک ۱۶۰۵ واقع است. تلفن‌های دبیرخانه برای برقراری تماس عبارتند از: ۸۸۹۴۶۹۱۷-۰۲۱ و ۸۸۹۴۶۹۱۶-۰۲۱
مخاطبان جشنواره می‌توانند برای اطلاع از اخبار به سایت www.festivalf.ir و کانال تلگرام @Radanews مراجعه کنند. هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی ۲۵ فروردین تا اول اردیبهشت ماه ٩۶ در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code