آموزش وردپرس

تغییر ساعت نمایش رضا کیانیان با نام «حرفه‌ای»

نمایش «حرفه‌ای» به کارگردانی رضا کیانیان با تغییراتی در زمان‌بندی اجرا به صحنه می‌رود.

به گزارش سینما۳۵، طبق اعلام روابط عمومی این نمایش، «حرفه‌ای» که از روز یکشنبه ۱۷ بهمن‌ماه اجرای خود را آغاز کرده، در هفته دوم اجرای خود تغییراتی در زمان بندی دارد و ساعت اجرای سانس دوم آن تغییر کرده است.

اجرای عادی این نمایش بر اساس برنامه قبلی، همان ساعت ۱۷ است، اما ساعت اجرای دوم آن ۲۱ خواهد بود.

رضا کیانیان، بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون نمایش «حرفه‌ای» را به عنوان اولین تجربه کارگردانی خود به صحنه می‌برد. متن این نمایش نوشته دوشان کواچویچ است و موضوع آن درباره فروپاشی کمونیسم در اروپای شرقی و پیامدهای آن است و رویکردی کمدی اجتماعی دارد.

کیانیان این نمایشنامه را با ترجمه ایرج امامی و از روی ترجمه انگلیسی که در آف برادوی اجرا شده، به صحنه می‌برد و هدایت هاشمی و بهاره رهنما دیگر بازیگرانی هستند که در کنار او به ایفای نقش می‌پردازند.

دوشان کواچویچ، یکی از مشهورترین هنرمندان تئاتر اهل یوگسلاوی است که فیلمنامه مشهور «زیر زمین» را برای امیر کاستاریکا نوشت و این فیلم در جشنواره فیلم کن در سال ١٩٩۵ توانست نخل طلا را دریافت کند.

نمایش «حرفه‌ای» از ۱۷ بهمن تا ۲۷ اسفند در سالن «پالیز» به نشانی: خیابان کریمخان، خیابان آبان (عضدی)،خیابان سپند، شماره ۶۹ اجرا می‌شود. بلیت این نمایش نیز در سایت تیوال به نشانی اینترنتی www.tiwall.com به فروش می رسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code