آموزش وردپرس

«جنگ ستارگان» دومین فیلم پرفروش آمریکای شمالی

فیلم سینمایی «روگ وان» قسمت جدید از سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» محصول کمپانی «والت دیزنی» تا روز گذشته ۴۰۸ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروخته و عنوان دومین فیلم پرفروش سینماهای آمریکای شمالی را از آن خود کرده است.

به گزارش سینما ۳۵، فیلم فضایی و جنگی «روگ وان»، به کارگردانی «گرث ادواردز» و به نویسندگی «کریس وایتز» و «تونی گیلروی» و بازی بازیگرانی چون فلیسیتی جونز، دیه‌گو لونا، فارست ویتاکر، مدس میکلسن و آلن تودیک ساخته شده است.

همچنین انیمیشن «در جستجوی دورتی» با ۴۰۸ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار فروش رکوردار این فهرست است.

فیلم فضایی و جنگی «روگ وان»، به کارگردانی «گرث ادواردز» و به نویسندگی «کریس وایتز» و «تونی گیلروی» و بازی بازیگرانی چون فلیسیتی جونز، دیه‌گو لونا، فارست ویتاکر، مدس میکلسن و آلن تودیک ساخته شده است.داستان این فیلم پس از رخدادهای انتقام سیت و بلافاصله مدت کوتاهی قبل از رویدادهای «امیدی تازه» (A New Hope) رخ داده، متمرکز بر گروهی از جاسوس‌های شورشی است که نقشه می‌کشند تا «ستاره مرگ»، سلاح جدید امپراتوری کهکشانی را پیدا  کرده و بدزدند.

با در نظر گرفتن تمام جوانب موجود و قابل بررسی «روگ وان»، می‌توان به این نتیجه رسید که ادعای دور شدن از سری اصلی چندان در مورد آن درست نیست و این فیلم حتی به عنوان یک راه متفاوت و جدید در «جنگ ستارگان»، اثری متکی به ریشه‌هایش محسوب می‌شود.

این فیلم توسط لوکاس فیلم تولید شده و توسط استودیوی دیزنی توزیع شده است. 

 

منبع: فارس

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code