آموزش وردپرس

در پی تبدیل هالیوود به هالیویید، تدابیر امنیتی برای «نماد سینمای آمریکا» بیشتر شد

سینما۳۵: روز دوشنبه فرد یا افرادی با عبور از موانع اطراف نماد هالییود دو حرف «O» موجود در کلمه هالیوود در این نماد را با ۲ حرف «E» جایگزین کردند، پلیس لس آنجلس که معتقد است این اقدام ممکن است در اعتراض به تصویب قانونی در ایالت کالیفرنیا در نوامبر گذشته باشد، که استفاده از ماده مخدر ‘ماریجوانا’ را در این ایالت آمریکا مجاز می شناسد حالا تدابیر امنیتی جدیدی برای حفاظت از این نماد اتخاذ کرده است.

به گزارش سینما۳۵، در حالی که دو روز پیش یک فرد همزمان با سال نو میلادی به شوخی، نماد «هالیوود» را به «هالوید» تغییر داد، مقامات آمریکایی نیز با اتخاذ تدابیر امنیتی جدید، با حساسیت بیشتری از این جاذبه توریستی محافظت خواهند کرد.

به گفته مسئولان محافظت از نماد هالیوود، از این پس از فن‌آوری‌های پیشرفته‌تری برای نظارت فشرده بر این نماد استفاده خواهد شد، همچنین در این راستا، نسبت به افرادی که برای دیدن این نماد آمده‌اند با وسواس و حساسیت بیشتری برخورد شده و به هر کسی چنین اجازه‌ای داده نخواهد شد.

بنا بر این گزارش، هم‌اکنون یک سازمان غیردولتی وظیفه محافظت از این نماد و زمین‌های اطراف آن را به عهده دارد که این سازمان نیز بهبود وضعیت امنیتی این منطقه را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

هم اکنون نماد هالیوود توسط دوربین‌هایی که اولین بار در سال ۱۹۹۴ نصب شده‌اند، محافظت می‌شود. این دوربین‌ها به طور مستقیم به دپارتمان پلیس لس‌آنجلس وصل است و توسط آنها رصد می‌شود.

نشان هالیوود (HOLLYWOOD) با ۱۴متر ارتفاع و ۱۱۰ متر پهنا در سال ۱۹۲۳ میلادی بر روی کوه های ‘سانتا مونیکا’ لس آنجلس نصب شد و تنها قرار بود برای مدت کوتاهی در این منطقه قرار گرفته شود، اما به دنبال شهرت یافتن سینمای هالیوود این نوشته به نمادی بین المللی بدل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code