آموزش وردپرس

دورهمی با ماه چهره خلیلی چه گذشت؛ از خواستگاری اینترنتی تا ممنوع الخروجی از انگلستان

سینما۳۵: ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون که تجربه ساخت فیلم های کوتاه و مستند را در کارنامه حرفه ای خود دارد. شامگاه جمعه ۱۰ دی ماه مهمان برنامه دورهمی بود و مهران مدیری مجری این برنامه با او به گفت و گو پرداخت.
به گزارش خبرنگار سینما۳۵، در بخشی از این گفت و گو، وی درباره مسیر عاشقی و ازدواجش با اشاره به انجام مراسم خواستگاری به صورت اینترنتی گفت: ما و خانواده ام در لندن زندگی می کردیم و خانواده داماد در تهران که از طریق لپ تاپ و اینترنت در جمع حضور داشتند، خواستگاری را به صورت اینترنتی انجام دادند و حتی من طبق رسم چای هم آوردم.
بازیگر فیلم چشمان سیاه درباره فعالیت های سینمایی خود به ساخت یک فیلم درباره زنده یاد پروین سلیمانی بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون ایران که ماه چهره خلیلی نوه او است اشاره کرد و ادامه داد: در حال ساخت فیلم بیوگرافی مادربزرگ ام هستم و حتی با او مصاحبه هایی داشتم که در این فیلم از آن ها استفاده خواهد شد.
وی در پاسخ به این سوال که عجیب ترین شایعه پخش شده درباره اش چه بوده توضیح داد: پس از بازی در فیلم چشمان سیاه یکی از روزنامه ها مطلبی درباره من نوشت خانمی که خواهر زاده پروین سلیمانی است و از آلمان اماده بازیگر شده است و تمام اطلاعاتی که مطرح کرده بود اشتباه بود. این خیلی من را ناراحت کرد اما بعد ها عادت کردم.
خلیلی درباره شکایت قضایی از او در انگلستان که بخاطر سیلی زدن به یک مرد انجام شد و منجر به ممنوع خروجی او از آن کشور شد تصریح کرد: در یک مجتمع تجاری مردی فرزندش رو کتک زد با این که آن زمان من هنوز مادر نشده بودم خیلی رنجیدم سعی کردم با زبان قانعش کنم اما نشد …! او شکایت کرد اما حل شد.  بازیگر فیلم رنج و سرمستی با اشاره به اینکه تابعیت انگلستان را دارد و همه از او میپرسند چرا فرزندانش را در ان کشور به دنیا نیاورده گفت: دوست داشتم پسرم شناسنامه ایرانی داشته باشد من خودم ۲۰ سال از ایران دور بودم و حسرت این آب و خاک را داشتم. خودم را همیشه ایرانی میدانستم و خودم هم ایران به دنیا آمدم.

RelatedPost

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code