آموزش وردپرس

دومین دوره از سلسله کارگاههای نقد و تحلیل طراحی صحنه برگزار می‌شود

دومین دوره سلسله کارگاههای نقد و تحلیل طراحی صحنه به اهتمام سرکار خانم” رها علینژاد “عضو هیات علمی دانشگاه هنر با حضور”امیرحسین قدسی ” طراح صحنه سینما و تئاتر ( طراح صحنه فیلم اژدها وارد میشود) یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ در دانشگاه هنر برگزار میشود.

به گزارش سینما ۳۵ به نقل از روابط عمومی این رویداد، به گفته رها علینژاد مدیر برگزاری این نشست ؛ در حوزه نقد سینما و مخصوصاً طراحی صحنه تا کنون سلسله نشست های تخصصی و به طور مستمر انجام نیافته است . پیرو نظر سنجی هایی که از برخی هنرمندان و صاحب نظران این حوزه داشتم متفقا بر نقص و عدم توجه جدی در حوزه نقد طراحی صحنه تاکید داشتند ، پس بر آن شدیم از نقطه ای جریان مستمری از نقد طراحی صحنه را به کمک خود ایشان آغاز کنیم. لذا ابتدا از برگزیدگان این حوزه دعوت به عمل آمد که دوره دوم با حضور آقای امیر حسین قدسی برگزار خواهد شد. امید است بتوانیم با همراهی همدلانه و جدی این هنرمندان قدم هایی برای آینده حوزه نقد طراحی صحنه برداشته باشیم.

لازم به ذکر است دوره ی اول این نشست با حضور امیر اثباتی ( طراح صحنه سینما و تئاتر ) در سالن پژوهشکده دانشکده هنر برگزار شده بود و این دوره با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس طراحی صحنه ادامه خواهد داشت.
علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و حضور در نشست با شماره ۰۹۳۵۳۹۳۶۹۰۸ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code