آموزش وردپرس

«سه‌بیگانه» مظلومی رفع توقیف شد/ ردایی: سازمان سینمایی جبران کند

سینما۳۵: فیلم سینمایی «سه بیگانه» به کارگردانی مهدی مظلومی که پیش از این به دلیل برخی از مسائل از جمله همکاری کارگردان این فیلم سینمایی با یک شبکه ماهواره‌ای، توقیف شده بود؛ رفع توقیف شد.

مسعود ردایی تهیه کننده «سه بیگانه» از تدبیر و درایت ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی لاریجانی، جعفری دولت آبادی دادستان تهران، حاج آقا منصوری معاون دادستان و صالحی امیری وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی کرد.

وی همچنین از همراهی شورای عالی تهیه کنندگان سینمای ایران، مجمع صنفی تهیه کنندگان سینما و شورای صنفی نمایش و سینماگران گرانقدر تشکر و از سازمان سینمایی درخواست کرد که جبران زیان های یکسال و نیم توقیف نانوشته و نوشته فیلم سینمایی «سه بیگانه» را با در نظر گرفتن یک اکران خوب برای این فیلم جبران کنند تا مردم عزیز ایران بتوانند از یک فیلم طنز و مفرح لذت ببرند.

این فیلم قرار بود اوایل آذرماه سال جاری، در سینماهای کشور اکران شود.

این فیلم داستان سه مأمور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می‌شوند اما از لحظه ورود با موقعیت‌های ویژه‌ای روبرو می‌شوند که برنامه‌های شان را به هم می‌ریزد.

امین حیایی، محمدرضا شریفی نیا، مجید صالحی، لیلا اوتادی، برزو ارجمند، سحر قریشی، حسین محب اهری، رابعه اسکویی، شیوا خسرومهر، علی کاظمی، کیانوش گرامی و حمید لولایی در این فیلم سینمایی بازی کرده اند.

مرجع خبر: مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code