آموزش وردپرس

سینماها آماده میزبانی جشنواره فجر می‌شوند

رییس انجمن سینماداران اعلام کرد لیست سالن سینماهای میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در دست بررسی است.

محمد قاصداشرفی رییس انجمن سینماداران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به همکاری این انجمن با دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای برگزاری این رویداد سینمایی در سطح کشور گفت: انجمن سینماداران ایران بهترین و مهمترین همکاری را با جشنواره فیلم فجر داشته و دارد و از آنجا که سالن های سینما ارتباط مستقیم با مخاطبان جشنواره دارند تمام سعی خود را می‌کنیم که سالن‌ها به خوبی آماده میزبانی باشند و در طول برگزاری هم خدمات لازم به مخاطبان ارائه شود.

وی ادامه داد: هر سال با توجه به لیست سالن هایی که از سوی دبیرخانه جشنواره فیلم فجر ارائه می شود، تغییر و تحولاتی در سینماهای مورد نظر ایجاد می‌شود به عنوان مثال قبل از شروع جشنواره فیلم فجر، کارشناسان جشنواره برای بررسی وضعیت سالن های سینمایی مراجعه می کنند تا در صورت نیاز امکانات فنی سالن ها به‌روز رسانی شود.

رییس انجمن سینماداران با تاکید بر اینکه سینماها خود را آماده ارائه بهترین خدمات به مخاطبان و مهمانان جشنواره فیلم فجر می کنند، توضیح داد: در همین راستا طی جلساتی ضعف ها و قوت های دوره قبل جشنواره فیلم فجر بررسی می شود تا دیگر مشکلی در سینماها وجود نداشته باشد.

وی بیان کرد: تا امروز تعداد دقیق سالن های سینمایی که در اختیار جشنواره فیلم فجر خواهد بود اعلام نشده است. البته سینماداران برای میزبانی جشنواره فیلم فجر اعلام آمادگی کرده اند و در حال مشورت با مسئولان جشنواره هستند.

قاصداشرفی در پایان گفت: استان ها نیز اسامی سالن های سینمایی مورد نظر را به جشنواره فیلم فجر ارائه کرده اند و با توجه به اینکه صاحبان سالن های سینمایی در سراسر کشور عضو انجمن سینماداران هستند همان پروسه ای که برای سینماهای تهران در طول جشنواره طی می شود در شهرستان ها نیز پشت سر گذاشته می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code