آموزش وردپرس

تازه‌ترین آمار فروش سینماها/ «وارونگی» از مرز نیم میلیارد گذشت/ شروع خوب فیلم مورد علاقه اصغر فرهادی

تازه ترین آمار فروش فیلم‌ها درحالی اعلام شدکه «خانه ای در خیابان چهل و یکم» که اصغر فرهادی پیشنهاد تماشایش را داده بود شروع خوبی داشته، فیلم «هفت ماهگی» ۱ میلیاردی شده و سلام بمبئی همچنان می فروشد.

به گزارش سینما۳۵ به نقل از فارس، علی سرتیپی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم اکران شده این دفتر گفت: فیلم «سلام بمبئی» به فروش ۱۲ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان رسید و فیلم «هفت ماهگی» در هفته سوم به فروش ۱ میلیارد و ۳۰ میلیون تومان دست یافت.
 
سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم «لاک قرمز» گفت: فیلم در تهران به فروش ۹۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۴۳۰ میلیون تومان رسید که فروش کل فیلم ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان رسید. 
 
فیاض هوشیار مدیر فروش دفتر سیمای مهر درباره فروش فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» گفت: فیلم هم اینک ۲۰ سالن در تهران در اختیار دارد که به تازگی تعداد سینماهای فیلم افزایش یافته است. اقبال مردم باعث شد تا فیلم شب گذشته در سینماهای آزادی، کورش و ملت به فروش فوق العاده برسد.
 
فیلم در تهران به فروش دویست و یک  میلیون تومان دست یافت و در شهرستان که تنها ۵ سالن در اختیار دارد با اقبال خوبی مواجه شد و به فروش ۳۹۷ میلیون و ۷۰ هزار تومان دست یافت. فیلم در شهرهای مشهد و شیراز با اقبال خوبی مواجه شده است . 
 
حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: فیلم «مشکل گیتی» به فروش ۹۱۰ میلیون تومان رسید. فیلم وارونگی در تهران تنها ۸ سالن در اختیار دارد اما با اقبال خوبی مواجه شد و هم اینک به فروش ۵۳۰ میلیون تومان رسید. فیلم «گیتا»  نیز به فروش ۴۲۰ میلیون تومان رسید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code