آموزش وردپرس

واکنش نیکول کیدمن به اعترض‌ها نسبت به حمایتش از ترامپ

این بازیگر سینمای هالییود گفت: قصد داشتم باور خود به دموکراسی و قانون اساسی را بیان کنیم. به همین سادگی.»

به گزارش سینما۳۵، این باریگر چند روز پیش گفته بود (اینجا را بخوانید) که الان زمان اتحاد و حمایت از رییس‌جمهور منتخب است. بیان این موضع از سوی کیدمن در برنامه ویکتوریا دربی‌شایر با انتقاد‌ات گسترده‌ای روبه‌رو شده بود و در نهایت او را مجبور به واکنش کرد.

این بازیگر ۴۹ ساله سخنان خود را پشتیبانی ساده‌ای از دموکراسی و قانون اساسی آمریکا دانست. او در این باره گفت:‌ «قصد داشتم باور خود به دموکراسی و قانون اساسی را بیان کنیم. به همین سادگی.»

او در ادامه افزود: «من فقط گفتم الان دیگر ترامپ انتخاب شده است و ما به عنوان یک کشور باید از هر کسی که رییس‌جمهور شده است حمایت کنیم چون این اصلی است که کشور براساس آن بنا شده است.»

کیدمن در هاوایی به دنیا آمده و در استرالیا بزرگ شده است. او تابعیت دو گانه دارد و سفیر حسن‌نیت سازمان ملل است. این بازیگر که معمولا تمایلی به صحبت درباره مسائل سیاسی ندارد با اشاره به تعهدش برای فعالیت در زمینه مسائل بانوان گفت: «من به اظهارنظرهای سیاسی به صورت عمومی تمایلی ندارم و هیچ گانه در استرالیا و آمریکا اقدام به این کار نکرده‌ام.»

بازیگر «مولن روژ» در ادامه با اشاره به دونالد ترامپ گفت: «او به هر صورت اکنون دیگر انتخاب شده است و ما باید این را بپذیریم.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code