آموزش وردپرس

چرا ریدلی اسکات با «بتمن» و «سوپر من» میانه خوبی ندارد؟

کارگردان «بلید رانر» گفت: به فیلم‌های سوپرقهرمانانه و جادویشان و جایگاه غیرواقعی‌اشان در سینما هیچ باوری ندارم و هیچگاه کارگردانی یک فیلم سوپرقهرمانانه‌ را نخواهم پذیرفت.

به گزارش سینما۳۵،  این کارگردان انگلیسی که برای فیلم‌هایی چون «بیگانه» «بلید رانر»، «گلادیاتور» و «مریخی» شهرت دارد، بیاد داشت: تاکنون چندین پیشنهاد کاری برای ساخت فیلم‌های سوپرقهرمانانه را رد کرده‌ام چون از نظر من این فیلم‌ها در سینما در موقعیتی واقعی خود قرار نگرفته‌اند.

«ریدلی اسکات»، تأکید کرد که هیچگاه کارگردانی یک فیلم سوپرقهرمانانه را نخواهد پذیرفت، چون این گونه فیلم‌ها تطابقی با سبک کاری او ندارند.

اسکات افزود: به فیلم‌های سوپرقهرمانانه و جادویشان و جایگاه غیرواقعی‌اشان در سینما هیچ باوری ندارم.

وی در ادامه متذکر شد که فیلمی چون فیلم علمی تخیلی «بلید رانر» از پایه و اساس نه تنها هیچ شباهتی به فیلم‌های سوپرقهرمانانه‌ای که امروزه مد شده، ندارد، بلکه سرشار از عناصری است که در این فیلم‌ها به چشم نمی‌خورد.

این فیلمساز ۷۴ ساله گفت: «بلید رانر» داستانی تاریک است که در دنیایی غیرواقعی روایت شده است. دنیایی که شما می‌توانید بتمن و سوپرمن را نیز در آن قرا دهید ولی با این تفاوت که «بلید رانر» از داستان خوبی برخوردار است که در این دو از آنها خبری نیست.

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code